6 foršas dziesmas, ko nospēlēt uz ukuleles

Ir daudz populāru dziesmu kas forši skan uz ukuleles un ir vairāki mākslinieki, kas ukuleli savā radošajā procesā izmanto samērā bieži. Šeit noklausies dažas dziesmas, kas lieliski skan uz ukuleles un kuras iespējams būtu vērts iemācīties 🙂

Twenty One Pilots - Can't Help Falling In Love

Šī dziesma iekļauta Twenty One Pilots 2012. gada albūmā Holding On To You. Oriģināli šo dziesmu izpilda Elviss Prestlijs filmas Blue Hawaii skaņu celiņam, bet melodija nākusi no 1874. gada populāras franču melodijas Plaisir d’amour.

Taylor Swift - Stay Stay Stay

Stay Stay Stay ir dziesma no Taylor Swift ceturtā albūma – Red un ir pašas Taylor sarakstīta. Taylor Swift savās dziesmās bieži izmanto ukuleli.

Bruno Mars - Count On Me

Bruno Mars, jeb Peter Jeen Hernandez ir mūziķis no Havaju salām. Iespējams tāpēc arī viņu šad tad koncertos var manīt ar ukuleli rokās. Arī Count On Me lieliski skanēs uz ukuleles.

Billie Eilish - Bellyache

Billie Eilish bieži izmanto ukuleli savās dziesmās. Lai gan pavadījumā ir vien trīs vienkārši akordi, tomēr šī dziesma ukuleles spēlētājiem varētu būt mazs izaicinājums tieši perkusīvā ritma paterna dēļ.

Vance Yoy - Riptide

Bieži esmu manījis šo dziesmu kā ieteikumu spēlēt tieši iesācējiem, tomēr ķerties uzreiz pie Riptide, tikko esi paņēmis rokās ukuleli, manuprāt būtu kļūda. Lai gan akordi ir vienkārši, šajā dziesmā ir trīs samērā sarežģīti ritma paterni, kas pilnīgam iesācējam uzreiz nebūs pa zobam 🙂

Grace WanderWaal - Moonlight

Grace WanderWaal komponē dziesmas un sacer mūziku intuitīvi. Bieži viņas dziesmās ir samērā sarežģīti ritmiski elementi, izpildīti uz ukuleles. Moonlight skanēs forši arī ja spēlēsi vien ievada akordus. 

ukulele caurspidigs

Šīs un citas dziesmas varēsi iemācīties jaunajā “Akordu meistars” kursā.

 

0 0 balsis
Raksta reitings
Pierakstīties
Paziņot par
guest
0 Comments
Iekļautās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Kādas ir tavas domas? Pievieno komentāru!x
()
x