Visi kursi

Šajā lapā atradīsi visus mūsu radītos kursus. Šobrīd to nav daudz, bet mēs cītīgi strādājam un radam. Būs vēl 🙂

Aiziet!

Ukulele – Pamati

Mācies ukuleli kad un kur vēlies.

Ko saka mūsu audzēkņi?

Ģitāru sāku mācīties spēlēt jau pamatskolas laikā, bet tagad atsāku un pateicoties Kristapam esmu sapratusi, ka tas ir tas instruments kuru tiešām gribu spēlēt. Pie Kristapa nodarbībās "ielēcu gada vidū", bet jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka problēmu nebūs un Kristapam jebkurā brīdī var jautāt un viņš atbildēs un palīdzēs. Tā pieeja ar kādu Kristaps strādā ir fantastiska un pat sarežģītas lietas apgūt ir ātri, vienkārši un saprotami.
Laine Amerika Mūrniece
Pirmsskolas skolotāja - logopede
Kristaps ir lielisks skolotājs, jo atrod pieeju katram, un prot iesaistīt stundā gan iesācējus, gan arī cilvēkus jau ar pieredzi. Nodarbības ir ne vien vērtīgas, jo tiek apgūta arī teorija, bet arī aizraujošas, ietverot dažādas interaktīvas aktivitātes. Un ir lieliski, ka spēlētas tiek ne vien elementāras mācību dziesmiņas, bet arī populāri gabali.
Inta Spriņģe
Juriste
Jau otro gadu mācos ģitārspēli pie Kristapa un varu droši teikt, ka Kristaps ir superīgs pasniedzējs- vienmēr gatavs ātriem risinājumiem, uzklausa un pieņem jaunus ierosinājumus. Meklē dažādas iespējas kā aizraut savus audzēkņus un viņam tas lieliski sanāk. Paldies Tev, Kristap!
Inita Linde
Uzņēmēja
Iveta ir lieliska skolotāja. Mūsu bērns sāka apmeklēt viņas vadītās nodarbības no 2 gadu vecuma un soli pa solim apguva gan ritmu, gan notis, pilnveidojās muzikālā dzirde, prasme lasīt notis un nospēlēt skaņdarbus atbilstoši vecumam gan individuāli, gan ansamblītī vai duetā. Nodarbības vienmēr ir sagatovas, saplānotas, interesantas, un pati skolotāja Iveta tik aizrautīga, iedegusies par savu lietu, ka bērns ar prieku iet uz viņas vadītām nodarbībām.
Inese Kozuliņa
Mūziķe