Piesakies individuālajām tiešsaistes nodarbībām!

Ģitāras nodarbības

Tiešsaistes ģitāras nodarbības.

  • Individuāls plāns
  • Printējami materiāli
  • Atgriezeniskā saite 

Ukuleles nodarbības

Tiešsaistes ukuleles nodarbības. 

  • Individuāls plāns
  • Printējami materiāli
  • Atgriezeniskā saite 

Tiešsaistē, viens pret vienu apgūsi ukuleles spēli savā tempā un vadoties pēc tavām interesēm.

Kas būs Tavs skolotājs?

Kristaps Brikmanis

Pēdējos 10 gadus esmu bijis ģitāras skolotājs un pirmos soļus ģitārspēlē ar manu palīdzību uzsākuši vairāk kā 300 audzēkņu. 

Man patīk meklēt jaunas metodes un ieraudzīt audzēkņu sejās prieku par muzicēšanu.

Izglītību esmu ieguvis kā klasiskās ģitāras ansambļa vadītājs, bet man patīk izpētīt dažādus ģitārspēles veidus. Patīk spēlēt fingerstyle. Šad tad uzspēlēju arī elektrisko ģitāru un pamazām apgūstu basģitāru.

Man patīk spēlēt arī ukuleli, jo liekas ka viss ko Tu spēlē skan priecīgi. Šis noteikti ir instruments, kas uzlabo garastāvokli.

Ko par skolotāju saka audzēkņi?

Ģitāru sāku mācīties spēlēt jau pamatskolas laikā, bet tagad atsāku un pateicoties Kristapam esmu sapratusi, ka tas ir tas instruments kuru tiešām gribu spēlēt. Pie Kristapa nodarbībās "ielēcu gada vidū", bet jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka problēmu nebūs un Kristapam jebkurā brīdī var jautāt un viņš atbildēs un palīdzēs. Tā pieeja ar kādu Kristaps strādā ir fantastiska un pat sarežģītas lietas apgūt ir ātri, vienkārši un saprotami.
Laine Amerika Mūrniece
Pirmsskolas skolotāja - logopede
Kristaps ir lielisks skolotājs, jo atrod pieeju katram, un prot iesaistīt stundā gan iesācējus, gan arī cilvēkus jau ar pieredzi. Nodarbības ir ne vien vērtīgas, jo tiek apgūta arī teorija, bet arī aizraujošas, ietverot dažādas interaktīvas aktivitātes. Un ir lieliski, ka spēlētas tiek ne vien elementāras mācību dziesmiņas, bet arī populāri gabali.


Inta Spriņģe
Juriste
Jau otro gadu mācos ģitārspēli pie Kristapa un varu droši teikt, ka Kristaps ir superīgs pasniedzējs- vienmēr gatavs ātriem risinājumiem, uzklausa un pieņem jaunus ierosinājumus. Meklē dažādas iespējas kā aizraut savus audzēkņus un viņam tas lieliski sanāk. Paldies Tev, Kristap!
Inita Linde
Uzņēmēja

Nāc, mācīsimies kopā!