Ukuleles kurss

Ukuleles pamati

Kursa saturs

 • 22 video nodarbības
 • pamata akordi
 • 2.5 stundas video
 • PDF palīgmateriāli
 • Notis un tabulācijas
ukulele3

Vai vēlies 3 nedēļās iemācīties ukuleles pamatus, mācoties vien nepilnas 10 minūtes dienā?

Ja vēlies ātri un aizraujoši apgūt ukuleles pamatus, tad esi īstajā vietā. Sāc spēlēt jau no pirmās dienās. Bez nomācoši garām teorijas lekcijām. Nepieciešamo teoriju iemācīsies spēlējot.

Šajā kursā 21 dienas laikā apgūsi pamata akordus. Iemācīsies vairākus strinkšķināšanas paņēmienus, kā arī spēlēsi vairākas zināmas dažādu tautu melodijas.

Katras dienas uzdevumi ir video formātā, kā arī pie uzdevumiem ir pievienoti nepieciešamie printējamie materiāli. Uzdevumiem pievienoti arī audio faili, ar kuriem vari vingrināties atsevišķi.

Paralēli spēlēšanai ar interaktīvām metodēm iemācīsies arī nepieciešamo mūzikas teoriju.

Katras nedēļas noslēgumā interesanti testi un viktorīnas, lai pārbaudītu apgūtās prasmes.

ukulele2
ukulele 4

Kas Tev nepieciešams, lai sāktu spēlēt:

 • Ukulele
 • Skaņotājs, vai mobīlā aplikācija instrumenta skaņošanai
 • Ierīce kur skatīties kursa video
 • Labs garastāvoklis

Kad esi sameklējis nepieciešamās lietas un iegādājies kursu, varam ķerties pie spēlēšanas.

Ko Tu iemācīsies ukuleles pamatu kursā?

Iemācīsies skaņot ukuleli. Apgūsi, kā lasīt ritmu un tabulācijas. Spēlēsi pirmos trīs akordus un notis uz pirmajām divām stīgām.

Iemācīsies spēlēt 3 melodijas, tai skaitā šūpuļdziesmu “Velc, pelīte, saldu miegu”. Spēlēsi do mažora gammu un turpināsi apgūt akordus.

Vēl jauni akordi un divas melodījas, kā arī trīs pašas svarīgākās akordu secības, ar kurām varēsi spēlēt lielāko daļu populāro dziesmu.

Papildus sadaļa ar dažādiem strinkšķināšanas paņēmieniem un saraksts ar zināmu dziesmu akordiem. Katras nedēļas beigās interaktīvs tests zināšanu pārbaudei. Un, protams, printējami PDF materiāli un audio faili, ar kuru palīdzību turpināt vingriņāties pēc videon nodarbības pabeigšanas.

Kursa cena?

Kursa cena ir līdzvērtīga 3 privātstundu apmeklējumam, tomēr tu iegūsti nesalīdzināmi vairāk. Iegādājoties online ukuleles pamatu kursu par 55 EUR, Tu iegūsti

 • strukturētas video nodarbības nepilnu 3 stundu garumā
 • PDF palīgmateriālus katrai nodarbībai
 • Piekļuve kursam ir neierobežotu laiku. Vari mācīties kad un cikos vēlies
 • Kurss tiek papildināts un uzlabots, vadoties no kursantu ieteikumiem un atsauksmēm
 • Vari jebkurā laikā atgriezties pie tēmas kas aizmirsusies un atkārtoti noskatīties nodarbību

Vai esi gatavs?

Ja esi gatavs sākt mācīties, tad droši spied pogu “Iegādāties kursu”, un tiekamies video nodarbībās.

Ja Tev vēl nav savas ukuleles, vai tev ir radušies papildus jautājumi, uz kuriem gribi noskaidrot atbildes, tad dodies uz kontaktu sadaļu un sazinies ar mums. Mēs palīdzēsim tev rast atbildi.

Ko saka mūsu audzēkņi?

Ģitāru sāku mācīties spēlēt jau pamatskolas laikā, bet tagad atsāku un pateicoties Kristapam esmu sapratusi, ka tas ir tas instruments kuru tiešām gribu spēlēt. Pie Kristapa nodarbībās "ielēcu gada vidū", bet jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka problēmu nebūs un Kristapam jebkurā brīdī var jautāt un viņš atbildēs un palīdzēs. Tā pieeja ar kādu Kristaps strādā ir fantastiska un pat sarežģītas lietas apgūt ir ātri, vienkārši un saprotami.
Laine Amerika Mūrniece
Pirmsskolas skolotāja - logopede
Kristaps ir lielisks skolotājs, jo atrod pieeju katram, un prot iesaistīt stundā gan iesācējus, gan arī cilvēkus jau ar pieredzi. Nodarbības ir ne vien vērtīgas, jo tiek apgūta arī teorija, bet arī aizraujošas, ietverot dažādas interaktīvas aktivitātes. Un ir lieliski, ka spēlētas tiek ne vien elementāras mācību dziesmiņas, bet arī populāri gabali.
Inta Spriņģe
Juriste
Jau otro gadu mācos ģitārspēli pie Kristapa un varu droši teikt, ka Kristaps ir superīgs pasniedzējs- vienmēr gatavs ātriem risinājumiem, uzklausa un pieņem jaunus ierosinājumus. Meklē dažādas iespējas kā aizraut savus audzēkņus un viņam tas lieliski sanāk. Paldies Tev, Kristap!
Inita Linde
Uzņēmēja
Iveta ir lieliska skolotāja. Mūsu bērns sāka apmeklēt viņas vadītās nodarbības no 2 gadu vecuma un soli pa solim apguva gan ritmu, gan notis, pilnveidojās muzikālā dzirde, prasme lasīt notis un nospēlēt skaņdarbus atbilstoši vecumam gan individuāli, gan ansamblītī vai duetā. Nodarbības vienmēr ir sagatovas, saplānotas, interesantas, un pati skolotāja Iveta tik aizrautīga, iedegusies par savu lietu, ka bērns ar prieku iet uz viņas vadītām nodarbībām.
Inese Kozuliņa
Mūziķe