Piesakies ģitārspēles ZOOM

  • Kāpēc mācīties ģitāru?
  • Kādu ģitāru izvēlēties?
  • Kur iegādāties?
  • Kas vēl nepieciešams?
  • Kā skaņot ģitāru?
  • Kur mācīties?

Reizēm šī jautājumu gūzma var apgrūtināt iecerētā sapņa piepildīšanu.

.

Labākais laiks kad sākt mācīties ko jaunu ir tieši šodien! Un visforšākais mūzikas instruments, protams, ir ģitāra. Tiekamies online vidē 7.07.2022. plkst.19:00 un parunāsimies par un ap ģitāru. Piesakies, ievadot vārdu un e-pastu formā.

Meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem?

Piesakies šeit!

.

Kas es esmu?

Kristaps Brikmanis

Pēdējos 10 gadus esmu bijis ģitāras skolotājs un pirmos soļus ģitārspēlē ar manu palīdzību uzsākuši vairāk kā 300 audzēkņu. 

Man patīk meklēt jaunas metodes un ieraudzīt audzēkņu sejās prieku par muzicēšanu. 

Pirmo reizi ģitāru rokās paņēmu 16 gadu vecumā. 

AKCMV ieguvu specialitāti Ģitāras ansambļa vadītājs, un pēc tam esmu apguvis arī vairākas pedagoģijas metodes, tai skaitā Montessori pedagoģiju. Mazu brīdi mācīju klasisko ģitāru arī Siguldas Mākslu skolā Baltais flīģelis.

Spēlēju klasisko un akustisko ģitāru. Retāk, bet spēlēju arī elektrisko ģitāru. 

Ko saka audzēkņi?

Ģitāru sāku mācīties spēlēt jau pamatskolas laikā, bet tagad atsāku un pateicoties Kristapam esmu sapratusi, ka tas ir tas instruments kuru tiešām gribu spēlēt. Pie Kristapa nodarbībās "ielēcu gada vidū", bet jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka problēmu nebūs un Kristapam jebkurā brīdī var jautāt un viņš atbildēs un palīdzēs. Tā pieeja ar kādu Kristaps strādā ir fantastiska un pat sarežģītas lietas apgūt ir ātri, vienkārši un saprotami.
Laine Amerika Mūrniece
Pirmsskolas skolotāja - logopede
Kristaps ir lielisks skolotājs, jo atrod pieeju katram, un prot iesaistīt stundā gan iesācējus, gan arī cilvēkus jau ar pieredzi. Nodarbības ir ne vien vērtīgas, jo tiek apgūta arī teorija, bet arī aizraujošas, ietverot dažādas interaktīvas aktivitātes. Un ir lieliski, ka spēlētas tiek ne vien elementāras mācību dziesmiņas, bet arī populāri gabali.


Inta Spriņģe
Juriste
Jau otro gadu mācos ģitārspēli pie Kristapa un varu droši teikt, ka Kristaps ir superīgs pasniedzējs- vienmēr gatavs ātriem risinājumiem, uzklausa un pieņem jaunus ierosinājumus. Meklē dažādas iespējas kā aizraut savus audzēkņus un viņam tas lieliski sanāk. Paldies Tev, Kristap!
Inita Linde
Uzņēmēja