Ukuleles akordu meistars

Pacel ukuleles spēli jaunā līmenī!

Otrā līmeņa ukuleles kurss, tiem kas jau prot pamatus. Reģistrējies un saņem 30% atlaides kuponu.

.

Kas tev jāprot, lai piedalītos jaunajā kursā?

Apgūsti jaunas akordu secības

Vairākas jaunas akordu secības no populārām dziesmām, sakārtotas progresīvā grūtības pakāpē.

Sarežģīti ritmi

Izaicinoši un sarežģīti ritma paterni, kas liks tavai ukuleles spēlei izskatīties prasmīgai un pacels tavu prasmju līmeni jaunos augstumos.

Iesūti mājas darbus

Arī otrā līmeņa kursā svarīgākajām nodarbībām varēsi iesūtīt mājas darbu un saņemt manu komentāru par paveikto.

Print materiāli

Printējami materiāli

Tāpat kā ukuleles pamatu kursā, arī otrā līmaņa kursā pie katras nodarbības varēsi lejuplādēt PDF palīgmateriālus, akordu tabulatūras un ieteikumus.

Ko tu iemācīsies kursā?

Dažas no dziesmām ko iemācīsies

.

Kas Tev mācīs ukuleli?

Kristaps Brikmanis

Pēdējos 10 gadus esmu bijis ģitāras skolotājs un pirmos soļus ģitārspēlē ar manu palīdzību uzsākuši vairāk kā 300 audzēkņu. 

Man patīk meklēt jaunas metodes un ieraudzīt audzēkņu sejās prieku par muzicēšanu.

Ukuleli esmu apguvis pašmācības ceļā, bet tā jau tāda maza ģitāriņa vien ir :)

Man patīk spēlēt ukuleli, jo liekas ka viss ko Tu spēlē skan priecīgi. Šis noteikti ir instruments, kas uzlabo garastāvokli.

Ko par skolotāju saka audzēkņi?

Ģitāru sāku mācīties spēlēt jau pamatskolas laikā, bet tagad atsāku un pateicoties Kristapam esmu sapratusi, ka tas ir tas instruments kuru tiešām gribu spēlēt. Pie Kristapa nodarbībās "ielēcu gada vidū", bet jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka problēmu nebūs un Kristapam jebkurā brīdī var jautāt un viņš atbildēs un palīdzēs. Tā pieeja ar kādu Kristaps strādā ir fantastiska un pat sarežģītas lietas apgūt ir ātri, vienkārši un saprotami.
Laine Amerika Mūrniece
Pirmsskolas skolotāja - logopede
Kristaps ir lielisks skolotājs, jo atrod pieeju katram, un prot iesaistīt stundā gan iesācējus, gan arī cilvēkus jau ar pieredzi. Nodarbības ir ne vien vērtīgas, jo tiek apgūta arī teorija, bet arī aizraujošas, ietverot dažādas interaktīvas aktivitātes. Un ir lieliski, ka spēlētas tiek ne vien elementāras mācību dziesmiņas, bet arī populāri gabali.


Inta Spriņģe
Juriste
Jau otro gadu mācos ģitārspēli pie Kristapa un varu droši teikt, ka Kristaps ir superīgs pasniedzējs- vienmēr gatavs ātriem risinājumiem, uzklausa un pieņem jaunus ierosinājumus. Meklē dažādas iespējas kā aizraut savus audzēkņus un viņam tas lieliski sanāk. Paldies Tev, Kristap!
Inita Linde
Uzņēmēja

Nāc, mācīsimies ukuleli kopā!

.